KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Praktyczne torby z uszami komorą termoizolacyjna lub wyposażeniem na piknik biwak i grill czasami z mata plażową poduszką lub ręcznik z grami materac dmuchany i co my tam jeszcze mamy?

Kategoria Torby PLAŻOWE ELEGANCKIE zawiera praktyczne torby z wygodnymi uszami do zawieszenia na ramieniu. Mamy torby piknikowe z komorą termoizolacyjna lub dodatkowo z wyposażeniem na barbecue, na piknik pod chmurką, ponieważ w zestawie są sztućce, talerzyki, ściereczki, serwetki, nożyk. Leżak składany z wbudowaną torbą to idealny dodatek na biwak i grill. Mata plażową z poduszką lub ręcznik, który ma wydrukowana plansze do kółka i krzyży, czyli z grami zespołowymi. Materac dmuchany z komorą na drobne przedmioty i inne dodatkowe gadżety na plażę do zabawy solo i w towarzystwie. Wszystkie te produkty występują w kilku odsłonach kolorystycznych. Ilość modeli i kombinacji kształty, formatu i dodatków sprawia, że możemy zaspokoić potrzeby każdej kampanii reklamowej. Doskonale oznakowane pole zadruku przy każdym produkcie daje pewność podczas wybierania danych do hasła reklamowego.
Skorzystaj z kalkulacji ON-LINE. Wybierz ilość, miejsce nadruku i zamawiaj. W firmie NETRA.pl realizacje są po akceptacji projektu graficznego. Bez zdobienia torby dostępne na wczoraj?

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120